Home Soutěže a olympiády Havraní pálka (baseball), Šumperk, 13.10.2017
Havraní pálka (baseball), Šumperk, 13.10.2017 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ondřej Vykydal   
Sobota, 28 Říjen 2017 21:37

V pátek 13. 10. 2017 se v Šumperku konalo 1. kolo baseballové soutěže „Havraní pálka“. Družstva v obou kategoriích podala vynikající výkony.

Dívky se utkaly s týmy ze škol ZŠ Sluneční Šumperk, ZŠ Mohelnice Vodní a ZŠ Postřelmov. Po prvních dvou těsných prohrách následovalo konečně vítězství. Určitě na sebe mohou být pyšné, protože došlo opět k viditelnému zlepšení oproti dřívějším turnajům. Nescházelo mnoho a výsledek mohl být úplně jiný.

Družstvo hochů se utkalo s výběry ZŠ Mohelnice Vodní a ZŠ Postřelmov. Po celou dobu turnaje se koncentrovali a i ve velmi obtížných situacích si věděli rady a byli vyrovnaní. Jejich zápasy byla opravdu radost sledovat. Tomu také odpovídal výsledek. Oba týmy se jim podařilo porazit s dosti vysokým bodovým náskokem.

Chtěl bych tímto poděkovat všem zúčastněným za vzornou reprezentaci školy na tomto turnaji.

Chtěl bych také poděkovat paní učitelce Sučanové, která byla družstvu dívek po celou dobu velkou oporou.

Už nyní jsem velmi zvědavý na průběh zápasů na jaře 2018.

Soupiska družstva dívek:
HNÁTKOVÁ Dominika (9.B), KOBZOVÁ Vendula (9.A), ELNEROVÁ Tereza (8.B), MAZÁKOVÁ Michaela (7.B), MATÝSOVÁ Marie (9.B), ZVÁROVÁ Ladislava (8.B), REICHLOVÁ Josephina Karolina (7.B), KAMLAROVÁ Marie (9.A), ZVÁROVÁ Daniela (8.B), KVAPILÍKOVÁ Vendulka (8.B), ŠKRLOVÁ Natálie (7.A)

Soupiska družstva chlapců:

KARGER Martin (9.B), MAZÁK Jan (9.B), KÁČEREK Kristián (9.B), DIVIŠ Michal (9.B), PODHORNÝ Jakub (8.B), ŠAJ Petr (8.B), GERCIS Nicolas Blažej (8.A), HORNÍČEK Aleš (8.A), POPRACH David (7.B), SEBERA Jiří (7.B)

Aktualizováno Pátek, 01 Prosinec 2017 19:21