Home Soutěže a olympiády PIšQworky 2017 - oblastní turnaj
PIšQworky 2017 - oblastní turnaj PDF Tisk Email
Napsal uživatel Pavel Polák   
Úterý, 21 Listopad 2017 08:32

V pondělí 20. listopadu se v SVČ Doris na Komíně konal oblastní turnaj Mistrovství základních a středních škol v piškvorkách. Za naši školu se zúčastnila 4 družstva, která zastupovala všechny 8. a 9. třídy. Exoti (8.A), RudaJeNej xD (8.B), Pětsil (9.A) a Lachtani 9.B. Složení týmů určily třídní turnaje, kterých se zúčastnili všichni žáci třídy.

V konkurenci 19 týmů, většinou ze šumperských středních škol, neměli naši žáci oproti ostříleným středoškolákům mnoho šancí. Proto potěšil každý dílčí úspěch v podobě vyhraných partií. Vítězem turnaje se nakonec stalo družstvo XOX ze šumperské průmyslovky.

Aktualizováno Úterý, 21 Listopad 2017 08:39