Home
Olympiáda v anglickém jazyce, 29.1.2018 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ondřej Vykydal   
Neděle, 04 Únor 2018 23:04

Dne 29. ledna 2018 se uskutečnilo školní kolo olympiády v anglickém jazyce na 2. stupni Základní školy v Rudě nad Moravou.

Soutěž byla připravena pro dvě kategorie, žáci 6. a 7. ročníků soutěžili v první kategorii a 8. a 9. ročníky ve druhé. Žáci museli prokázat své znalosti v jednotlivých jazykových disciplínách, např. doplňování informací na základě poslechu a čtení textu. Své konverzační schopnosti a rozsah slovní zásoby uplatnili soutěžící v mluveném projevu o vylosovaném tématu a při popisu obrázku.

V 1. kategorii si nejlépe vedla Denisa Mitášová (7.A), 2. místo obsadila Josephina Reichlová  (7.B) a 3. místo získala Zuzana Kamlarová (7.B). Druhou kategorii nejlépe reprezentovali Markéta Roudenská (8.A), Matěj Höhl (8.A) a Marie Matýsová (9.B).

Všichni zúčastnění žáci se zhostili nelehkých úkolů s odvahou a se ctí. Patří jim pochvala a poděkování.

Aktualizováno Pondělí, 05 Únor 2018 00:06