Home Archiv Týden na sněhu 2018: 12.2. - 16.2.2018
Týden na sněhu 2018: 12.2. - 16.2.2018 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Ondřej Vykydal
Sobota, 03 Březen 2018 11:31

Ve dnech od 12. 2 . – 16. 2. 2018 se žáci 4. a 7. ročníků zúčastnili každoroční akce „Týden na sněhu“. Během týdenního kurzu zdokonalovali žáci své lyžařské a snowboardové dovednosti.

Žáci byli rozděleni celkem do pěti skupin – 4 skupiny lyžařů a 1 skupina snowboardistů. Od prvního dne panovala uvolněná a pohodová atmosféra, která vydržela až do posledního dne kurzu. Dostatek sněhové pokrývky, příjemní instruktoři a především nadšení žáků vytvořili ideální podmínky pro výuku.

Družstva začátečníků postupně získávala základní lyžařské či snowboardové schopnosti. Pokročilí se soustředili na zdokonalování techniky jízdy. Všichni zúčastnění si byli den ode dne na svahu jistější a dělali viditelné pokroky.  Poslední den v pátek se tradičně konal slalomový závod. Žáci tak měli možnost zjistit, jak na tom jsou ve srovnání s ostatními.

Kategorie L1 (1. družstvo lyže)

1. místo: David POPRACH

2. místo: Josephina Karolina REICHLOVÁ

3. místo: Jakub NIKL

Kategorie L2 (2. družstvo lyže)

1. místo: Petr DIVIŠ

2. místo: Tereza PETRŽELOVÁ

3. místo: Elen PAVELKOVÁ

Kategorie L3 (3. družstvo lyže)

1. místo: Martin POPRACH

2. místo: Otto BEDNÁŘ

3. místo: Nikola WINTEROVÁ

Kategorie S1 (1. družstvo snowboard)

1. místo: Jiří SEBERA

2. místo: Štěpán ŠIMEK

3. místo: Miroslav ŠIMEK

Kategorie S2 (2. družstvo snowboard)

1. místo: Václav KAMLAR

2. místo: Nela KOUTNÁ

Gratulujeme k umístění. Všem zúčastněným přejeme do konce zimy ještě spoustu lyžařských a snowboardových zážitků.

Jitka Sučanová a Ondřej Vykydal

Aktualizováno Sobota, 03 Březen 2018 12:04