Home Projekty Gramotnosti inovativně " Gramotnosti inovativně" proběhla ve třídách 3.A a 5.A divadelním představením v Brně
" Gramotnosti inovativně" proběhla ve třídách 3.A a 5.A divadelním představením v Brně PDF Tisk Email
Napsal uživatel Marie Gintherová   
Pátek, 08 Červen 2018 10:52

Dne 7. 6. 2018 proběhl program  v rámci projektu " Gramotnosti inovativně" ve třídách 3.A a 5.A.

Program byl realizován v brněnském divadle Radost. Divadelním představením " Beatles aneb Žlutá ponorka". Tento program byl přínosem pro žáky v rámci výuky  českého jazyka a anglického jazyka, hudební výchovy a výtvarné výchovy. Žákům byl přiblížen průběh  60 let. kdy heslem mládeže byla "Láska, ne válka!"
Divadelní program je plný tématické hudby, dynamických choreografií i tanečně divadelních etud. Tato léta se vyznačovala  obrovským rozvojem rockové hudby a byla spojována s květinovými dětmi. Úžasná doba volnosti, divoké hudby, nespoutanosti, lásky. Závěr programu  byl zakončen prohlídkou loutkového divadla.Zde děti mohly vidět loutky v nadměrných velikostech, které byly součástí před několika lety Brněnského  průvodu a získaly první místo. 

Průběh programu se dětem i pedagogům  líbil.

Aktualizováno Čtvrtek, 21 Červen 2018 10:07