Home O škole Dramatický klub
Dramatický klub PDF Tisk Email
Napsal uživatel Marie Baslerová
Středa, 13 Červen 2018 17:06

Na naší škole byl před rokem založen Dramatický klub.  Žáci šestého až devátého ročníku se pravidelně setkávají každou středu v odpoledních hodinách. Na těchto zkouškách se žáci domlouvají na svých budoucích divadelních představeních, chystají si kulisy, scénáře i kostýmy. Trénují komunikaci a zlepšují si mezilidské vztahy. Tato odpoledne jsou plné radosti a nadšení. Zároveň přináší potěšení i mladším dětem. Svá vystoupení prezentují před mladšími spolužáky, kteří jim nadšení oplácejí. Naše mladé herce to posouvá k lepším výkonům. Snaha zlepšovat se zahrnuje i improvizaci plnou věrohodných dialogů a monologů. Na svém účtu mají poměrně dlouhý seznam vystoupení a budou ho dále prodlužovat. Vlastní scénáře na pohádky, bajky a dramata si děvčata společně připravují. Základem všeho je týmová spolupráce, ochota naslouchat a respektovat názory druhých.

Aktualizováno Středa, 13 Červen 2018 20:55