Home Soutěže a olympiády Vánoční turnaj ve stolním tenise
Vánoční turnaj ve stolním tenise PDF Print E-mail
Written by Milan Mazák   
Tuesday, 18 December 2018 20:37
There are no translations available.

V pondělí 17. prosince 2018 se uskutečnil vánoční turnaj ve stolním tenise pro žáky 5. a 6. tříd. Do turnaje se přihlásilo celkem 10 hochů a 1 dívka. Žáci byli rozděleni do dvou výkonnostních skupin. Ve skupině začátečníků si postupně 4 hráči zahráli vzájemně proti sobě. Skupina byla velmi vyrovnaná a o vítězi rozhodl až poměr počtu získaných míčků. Na 1. místě skončil Miloslav Vařeka, na 2. místě Petr Lysák a na 3. místě Jana Trávníčková. Ve skupině pokročilých se hráči vylosovali do pavouka a postupně vyřazovacím způsobem došli až do finále. Zvláště semifinálové a finálové zápasy měli velmi dobrou úroveň. Na 1. místě se umístil Petr Diviš, na 2. místě Otto Bednář a na 3. místě Dominik Klimeš.

Last Updated on Thursday, 20 December 2018 21:02