Home O škole Adventní koncert
Adventní koncert PDF Tisk Email
Napsal uživatel Marie Baslerová   
Středa, 19 Prosinec 2018 09:43

Adventní koncert

V sobotu 1. 12. 2018 se uskutečnil Adventní koncert v kostele Sv. Vavřince v Rudě nad Moravou. Koncert zajistila spolupráce Obecního úřadu, Římskokatolické farnosti a Základní školy Ruda nad Moravou.

Dechový orchestr Zábřeh pod vedením pana Lubomíra Vepřka zahájil 1. prosince šňůru adventních koncertů. V letošním školním roce dirigent přizval ke spolupráci hudební kroužek Melodia, který je veden Ivanou Kotrašovu a Alenou Rakovou. Mohli jste slyšet filmovou hudbu, ale i díla předních klasických autorů. Na závěr zazněly koledy, které zazpíval hudební kroužek. Představili se vám také naši sólisté Jana Babková, Eliška Kašparová a Nela Drozdová ve vánoční písni V půlnoční hodinu.

Fotogaleri

Aktualizováno Čtvrtek, 20 Prosinec 2018 20:34