Home Školní klub Basketball Okresní kolo v basketbalu dívek
Okresní kolo v basketbalu dívek PDF Tisk Email
Napsal uživatel Pavel Polák
Úterý, 29 Leden 2019 14:17

V úterý 29. ledna 2019 se v tělocvičně Základní školy v Libině uskutečnilo okresní kolo přeborů základních škol v basketbalu dívek kategorií III. (6. a 7. třída) a IV. (8. a 9. třída).

Naše mladší dívky měly za soupeře hráčky I. ZŠ Šumperk a domácí Libiny. Oběma těmto týmům nabitým hráčkami Šumperka naše dívky podlehly a v konečném účtování na ně zbylo 3. místo.

Starší dívky vykročily do turnaje nešťastně, když v úvodním utkání podlehly Libině. Utkání bylo vyrovnané, ale naše hráčky zhořely na tragické střelbě. Ve druhém zápase pohodlně přehrály 1. ZŠ Šumperk a v posledním utkání nás čekaly pozdější vítězky, hráčky ZŠ Vodní Mohelnice. Po vyrovnaném a napínavém utkání jsme soupeřkám podlehly o jediný bod a v konečném účtování na nás zbyla 3. příčka.