Robotix 2019 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Martin Havlíček   
Úterý, 29 Leden 2019 20:07

V úterý 22. 1. 2019 se zúčastnili žáci naší školy 2. ročníku robotické soutěže pořádané SPŠ Přerov. Soutěžilo se ve třech disciplínách a tří soutěžních kategoriích. Naši žáci soutěžili v kategorii Lego sledovač čáry pro základní školy a v mikroprocesor sledovač čáry pro základní školy. Původně měli kluci s mikroprocesorem soutěžit v kategorii pro základní školy, ale soutěžili by jen dva roboti, takže se rozhodli připojit ke kategorii středních škol. Ačkoliv proti nim stáli mnohem starší a zkušenější protivníci, Matouš Bartůšek skončil na druhém místě a Jan Zajíc na třetím. Velmi dobře se umístila i Jůlie Novákové a Veroniky Havlíčkové, které se umístily na třetím místě v kategorii lego sledovač čáry. Dále se v této kategorii zúčastnil i Martin Schmid a Petr Šaj, ti skončili na šestém místě. Na osmém místě se umístil Pavel Směšný a Tomáš Novotný s úplně stejnými časy.

Veronika Havlíčková

Fotoalbum

Aktualizováno Úterý, 29 Leden 2019 20:49