Home Soutěže a olympiády Literární almanach
Literární almanach PDF Tisk Email
Napsal uživatel Luboš Bližňák   
Pondělí, 11 Únor 2019 19:43

Dovolujeme si vám představit nový počin naší školy - literární almanach. Učitelé češtiny se rozhodli shromažďovat povedené literární prvotiny našich žáků a ukázat je veřejnosti. V každém školním roce by tak měl vzniknout originální sborník, který bude ukazovat jazykovou, literární a uměleckou úroveň dětí, které navštěvují základní školu v Rudě nad Moravou.

Almanach ZŠ Ruda 2018/2019 naleznete na našich stránkách, v levém menu, pod odkazem „Školní časopis“. Pak už jen zbývá kliknout na „Almanach“, který je ve formátu PDF. Sborník bude pravidelně aktualizován a příspěvky v něm budou přibývat.

Přejeme vám příjemné počtení. A nezapomeňte také mrknout i na náš školní časopis. :-)

Aktualizováno Neděle, 17 Únor 2019 19:04