Home O škole Veselé zoubky
Veselé zoubky PDF Tisk Email
Napsal uživatel Marie Baslerová   
Neděle, 10 Březen 2019 17:46

Veselé zoubky

Celý týden se děti v první třídě seznamovaly s péčí o své zoubky. Pomocí pracovních listů objevovaly pravidla týkající se právě zoubků. Zjistily, co by měly jíst, aby měly zdravé zuby. Vybíraly, jaký kartáček je nejlepší a dostaly samolepky, které jim prozradí celý postup čištění zubů. Jako bonus děti dostaly balíčky s pomůckami pro dentální hygienu- zubní kartáček, pastu a přesýpací hodiny. Za celý týden děti vyrobily spoustu plakátů, které vyvěsily ve škole. Namalovaly, jak si představují červíky, kteří jim způsobují zubní kaz a namalovaly i samotné zoubky. Prvňáčci si týden užili a odnesli si mnoho nových a užitečných informací.

Aktualizováno Pátek, 22 Březen 2019 13:31