Home O škole Den otevřených dveří pro rodiče a žáky budoucích 6. tříd
Den otevřených dveří pro rodiče a žáky budoucích 6. tříd PDF Tisk Email
Napsal uživatel Marie Baslerová   
Středa, 27 Březen 2019 08:58

Úterní odpoledne naše základní škola přivítala rodiče se svými dětmi - budoucími šesťáky. V doprovodu dvou žáků devátých tříd a výchovné poradkyně se všichni vydali na prohlídku školy. Dostali možnost nahlédnout do všech odborných učeben, které budou jejich děti v budoucnu využívat. Děti vypadaly velmi nadšeně a po prohlídce pokračovaly se svými rodiči do školní jídelny, kde je přivítalo vedení školy v čele s paní ředitelkou Mgr. Helenou Pavelkovou. Ta jim popovídala o základních informacích týkajících se provozu naší školy a seznámila je s veškerými kroužky, které škola nabízí. Po oficiálním seznámení následovaly individuální konzultace.

Markéta Roudenská a Veronika Kozáková (9. A)