Home O škole Hudební vítání jara
Hudební vítání jara PDF Tisk Email
Napsal uživatel Marie Baslerová   
Pátek, 29 Březen 2019 11:06

Středeční podvečer 27. 3. 2019 zpříjemnily rodičům a prarodičům jarní hudební přehrávky žáků 1. a 2. st. naší školy.

Žáci předvedli svůj talent při hraní na klavír a na keyboardu. Za těmito výkony bylo vidět mnoho úsilí a času. Všechny přítomné velice potěšila hudební vsuvka, kterou zajistili pan Nimmrichter a Mgr. R. Jirásková. Jejich zpěv se rozléhal po celém vestibulu. Byl to neobyčejný zážitek a byli odměněni bouřlivým potleskem. Na závěr vystoupili bývalí absolventi naší školy s velice náročnými skladbami.

Tímto jarním hraním se na čas rozloučila učitelka klavíru Kateřina Morávková, která odchází na mateřskou dovolenou. Poděkování patří všem účinkujícím pod vedením p. Morávkové.

Aktualizováno Pondělí, 08 Duben 2019 13:16