Home O škole Exkurze Černý Potok
Exkurze Černý Potok PDF Tisk Email
Napsal uživatel Marie Matysová
Pondělí, 10 Červen 2019 13:09

Ve čtvrtek 6. 6. 2019 jsme s žáky 1. - 4. ročníku vyrazili na výchovně vzdělávací exkurzi do cyklokempu Černý Potok.

Pro žáky 1. - 2. ročníku byl připraven program Hledání pokladu s tučňákem a pro žáky 3. - 4. ročníku si instruktoři připravili program na téma Muži v černém.

A jak se exkurze líbila dětem?

Martina Talianová 3. A: Moc se mi líbilo. Nejvíc se mi líbilo, jak jsme stříleli z luku.

Darina Kogejová 3. A: Výlet mě bavil. Měli jsme tam spoustu kamarádů a byl tam i mimozemšťan...

Jan Vaněk 3. A: Nejvíc se mi líbilo, jak jsme byli na tom písku. Byl dobrý oběd a ještě se mi líbila ta vodní skluzavka.

Petr Kozák 3. A: Ten výlet se mi hodně, hodně, hodně líbil. Nejvíc se mi líbilo téma Muži v černém a že jsme šifrovali zprávu a že jsme pomohli mimozemšťanovi. Líbila se mi svolávací písnička a všechny hry. Můžu to popsat jednou větou. MEGA DOBRÝ VÝLET!