Home
Adaptační kurz 6.A PDF Print E-mail
Written by Barbora Gvozdenović   
Thursday, 03 October 2019 16:41
There are no translations available.

"Užili jsme si to. Chceme ještě. Bylo to super. Moc nás to bavilo. Nejlepší akce."
Tak hodnotili žáci 6.A adaptační kurz, který absolvovali 23. a 24. září ve Štědrákové Lhotě na chatě Lesanka. Na oba dva dny si pro nás připravil bohatý program pan Mgr. Petr Halama, školní psycholog. Živé člověče, nezlob se, rande, tidli tidli, týmové hry s míčky, večerní kvíz...tyto a mnohé další hry nám nedovolily se ani na chvíli nudit. Cíl kurzu byl naplněn na 100%, z Lesanky jsme odjeli jako dobrá parta lidí, kteří si věří, pomáhají a umí se podržet.
Velké díky tak patří nejen panu Halamovi, ale také týmu z Lesanky, který se postaral o naše plná bříška,
a vyšší moci za krásné počasí, které nás provázelo celým kurzem.


Last Updated on Thursday, 10 October 2019 06:50