Home Soutěže a olympiády Turnaj ve stolním tenisu - okresní kolo Šumperk
Turnaj ve stolním tenisu - okresní kolo Šumperk PDF Print E-mail
Written by Milan Mazák   
Friday, 18 October 2019 10:29
There are no translations available.

Ve středu 9. října 2019 se 7 žáků z šestých ročníků naší školy zúčastnilo okresního kola turnaje ve stolním tenisu v Šumperku. Soutěžili ve třetí kategorii, tj. šestá a sedmá třída. Naši žáci vytvořili dvě družstva, která hrála systémem každý s každým, na čtyři vítězné body. Družstvo "A" ve složení D. Klimeš, P. Diviš a O. Bednář zahráli výborně všechna utkání a ve své kategorii obsadili 1. místo. V rozhodujícím utkání s družstvem Hrabišína, které patřilo k favoritům soutěže, vybojoval důležitý čtvrtý bod Dominik Klimeš. Družstvo "B" ve složení Š. Daniel, T. Horníček a M. Poprach obsadilo 6. místo.

Milan Mazák

Last Updated on Monday, 21 October 2019 06:20