Home Soutěže a olympiády Natáčení pořadu Bludiště
Natáčení pořadu Bludiště PDF Print E-mail
Written by Marie Baslerová   
Wednesday, 23 October 2019 12:11
There are no translations available.

Dne 1. 10. 2019 vyjela 8. A s 8. B do Ostravy, kde natáčeli pořad Bludiště a podívali se do U-6, což je úžasný svět techniky.

V 8:00 hodin jsme vyjeli a všichni se se těšili na krásně prožitý den.

Asi po 2 hodinách jsme dorazili do Ostravy, kde jsme se jako první šli podívat do U-6.

V U-6 to bylo velmi pěkné a zajímavé. Byly tam totiž takové různé stroje a zařízení, které jsme si mohli vyzkoušet. Nejvíc se nám asi líbil přístroj, který „řezal polystyrén,‘‘ protože jsme z něj mohli něco vyřezat a odnést domů. Dále tam také bylo plno lokomotiv a plno dalších strojů.

Všem se nám tato „prohlídka‘‘ líbila, akorát jsme dostali trošku horší průvodkyni, protože mluvila pomalu a zasekávala se, a navíc měla ,,hrozně velké nervy.“ Byla prostě taková nepříjemná, ale i přesto jsme si to užili.

Asi ve 12:30 jsme vyjeli k budově, kde se natáčelo Bludiště.

Natáčení nám mělo začít v 13:00, ale opozdilo se, takže začalo až ve 14:00.

Když už byly ty dvě hodiny, tak se všichni přemístili do natáčecího studia, kde to vše začalo!

Nejprve nám řekl režisér takové ty úvodní věci a pak jsme konečně začali! Naši soutěžící byli: Radek, Adéla, Alena a Pavel, kteří měli modré dresy.

Natáčeli jsme rozhovory, potlesky a jiné věci. Bohužel jsme prohráli. Je to jenom hra a prohrávat se musí, jeden tým je šťastnější a druhý je smutnější.

Ale potom jsme získali bludišťáka a trička s nápisem Bludiště. Návrat byl kolem 21 hodiny večerní. Bludiště a U-6 byly zážitkové a zajímavé programy.

Děkuji p. učitelce Blehové za přihlášení do pořadu České televize „Bludiště.“

Radek Kouřil a Eliška Aplová, 8. B