Home
Mikulášský turnaj v Šumvaldu PDF Print E-mail
Written by Pavel Polák   
Sunday, 08 December 2019 16:19
There are no translations available.

Ve středu 4. prosince se naše basketbalistky zúčastnily již tradičního turnaje v Šumvaldu. Ačkoli obhajovaly prvenství z předchozích dvou ročniků, jednoznačným favoritem turnaje byly dívky z Libiny.

Nejdříve jsme s přehledem porazily Troubelice, ve druhém utkání jsme však poměrně snadno podlehly Libině. Podobně se vedlo i domácím dívkám a tak po čtyřech utkáních již bylo jasné, že Libina zvítězí a Troubelice skončí poslední. Kdo však bude druhý a kdo třetí, o tom rozhodlo utkání našich dívek s domácími. Po velkém boji utkání skončilo vítězstvím domácích o jediný koš a tak se Šumvald mohl radovat z druhého místa v turnaji.

V utkání se naplno projevily naše největší nedostatky - špatná střelba a chyby v obraně. Máme tedy do konce ledna, kdy se v Libině koná okresní finále, na čem pracovat a co zlepšovat, protože tam nás bude čekat čtveřice kvalitních soupeřů - vedle domácího týmu obhájce prvenství z Mohelnice a dva šumperské týmy.

Last Updated on Sunday, 08 December 2019 16:39