Home
Vážené paní učitelky, páni učitelé, žákyně a žáci, PDF Print E-mail
Written by Helena Pavelková   
Tuesday, 17 December 2019 10:33
There are no translations available.

čeká nás období vánočních svátků spojených s vánočními prázdninami. Je čas ohlédnout se za končícím kalendářním rokem. Ve škole se změnila spousta věcí, kromě nových spolužáků a nových pedagogických pracovníků nově máme učebnu pro volitelný předmět příprava pokrmů a pěstitelství, ve třídách nové lavice a židle, čtyři výkonné interaktivní tabule, praktický nábytek ve školní družině a mnoho dalších pomůcek, her a vybavení. Budova je nově vymalována a na chodbách je nainstalována vkusná výzdoba. Uplynulý rok byl v mnohém jiný a hodně aktivní. Zažili jste průběžný i pobytový lyžařský výcvik, vyjížďky na raftech, zhlédli jste filmová, divadelní i muzikálová představení, strávili jsme společně den na koupališti, chodili po horách, sportovali a navštívili muzea a jiná zajímavá místa. Byli jste úspěšní ve sportovních, recitačních, jazykových, vlastivědných a jiných soutěžích či olympiádách. Škola však především poskytuje vzdělání a proto nám všem jde o to, aby z našich žáků byli šikovní, soběstační, úspěšní a vzdělaní lidé.

Za to všechno patří veliký dík všem zaměstnancům školy, ale i vám žákům.

Přeji Vám krásné Vánoce a v novém roce hodně zdraví, štěstí, humoru i nadhledu a především příjemně strávený čas v Základní škole Ruda nad Moravou.

Helena Pavelková, ředitelka školy

Last Updated on Tuesday, 17 December 2019 11:04