Home
Výtvarná soutěž "ZPOMAL PROSÍM" PDF Print E-mail
Written by Milan Mazák   
Wednesday, 18 December 2019 20:50
There are no translations available.

V průběhu října a listopadu proběhlo krajské kolo dětské literární a výtvarné soutěže "ZPOMAL PROSÍM". Žáci z prvního a druhého stupně naší školy se zúčastnili výtvarné soutěžě, která měla téma "Nepřiměřená rychlost v silničním provozu". Čtyři žákyně naší školy dosáhly vynikajících úspěchů a postoupili do republikového finále v Liberci. Z prvního stupně naší školy obsadila 1. místo Michaela Dvořáková ze 3.A. Na 2. místě se umístila Tereza Dvořáková ze 4.A a na 5. místě se umístila Lucie Vitásková z 1.A. Z druhého stupně nejlepšího výsledku dosáhla Denisa Špačková z 6.C, která se umístila na krásném 2. místě. Pěkné ceny předala děvčatům za přítomnosti paní ředitelky příslušnice Policie ČR.                                                              Milan Mazák

Last Updated on Wednesday, 18 December 2019 20:54