Home
Vánoční turnaj ve stolním tenise PDF Print E-mail
Written by Milan Mazák   
Thursday, 19 December 2019 19:24
There are no translations available.

Ve čtvrtek 19. prosince 2019 se uskutečnil vánoční turnaj ve stolním tenise pro žáky 5. a 6. tříd. Turnaje se zúčastnilo celkem 13 hochů. Žáci byli rozděleni do dvou výkonnostních skupin, ve kterých si hráči zahráli systémem každý s každým, na dva vítězné sety. Ve skupině začátečníků bylo 6 účastníků. Skupina byla velmi vyrovnaná. Vítězem se stal Šimon Morong, který vyhrál všechny svoje utkání. Na 2. místě skončil Lukáš Podhorný a na 3. místě Štěpán Šimek. Ve skupině pokročilých se hrálo stejným systémem a soutěžilo zde 7 hráčů. Na 1. místě se umístil Dominik Klimeš, který vyhrál všechny svoje utkání. Na 2. místě skončil Petr Diviš a na 3. místě Otto Bednář. Všichni účastníci obdrželi pěkné ceny od sponzorských firem stavebniny Dek a Čeps, a.s.

Milan Mazák

Last Updated on Thursday, 19 December 2019 19:26