Home
Praktická soutěž "Vůně dřeva" PDF Print E-mail
Written by Milan Mazák   
Tuesday, 25 February 2020 07:40
There are no translations available.

V pátek 21. 2. 2020 se uskutečnilo finálové kolo soutěže „ Vůně dřeva“ na SŠŽT v Rapotíně, kterého se zúčastnili 3 nejlepší žáci ze všech zúčastněných škol. Naši školu reprezentovali Jaroslav Janků a Romana Zvárová z 8.A a Alena Vlková z 8.B. Úkolem finálového kola byla výroba stojánku na mobilní telefon. Žáci měli připravený materiál, nářadí a výrobní výkres. Čas na zhotovení výrobku byl stanoven na 4 hodiny a odborná komise hodnotila vzhled, přesnost a celkové opracování. Ze všech vyrobených stojánků se hodnotily 3 nejlepší práce, které byly odměněny velmi pěknými cenami od sponzora soutěže. Z našich žáků se nejlépe umístil Jaroslav Janků na 3. místě. Romana Zvárová a Alena Vlková obsadili 4. – 5. místo.               Milan Mazák

Last Updated on Tuesday, 25 February 2020 07:48