Home
Vybíjená - okrskové kolo PDF Print E-mail
Written by Pavel Polák   
Thursday, 05 March 2020 12:54
There are no translations available.

Ve čtvrtek 5. března se v naší tělocvičně uskutečnilo okrskové kolo ve vybíjené smíšených družstev žáků 4. a 5. tříd. Z původního tria soupeřů Zábřeh Školská, Bohdíkov a Hanušovice poslední jmenovaný vypadl a tak jsme se se zbylými soupeři utkali dvoukolově o jedno postupové místo do okresního kola.

Ne jdříve náš tým podlehl Zábřehu stejně, jako v druhém utkání Bohdíkov. Ve třetím utkání jsme prohrávali v poločase o tři body, ale ve druhém poločase jsme srovnali a v prodloužení rozhodli ve svůj prospěch.

Ve druhém kole se už hrály vyrovnanější zápasy. I když jsme znovu prohráli se Zábřehem, Bohdíkov svůj duel dotáhl až do prodloužení. A prodloužení, i když se šťastnějším koncem pro soupeře, přineslo i poslední utkání, ve kterém jsme neuhájili čtyřbodový náskok z 1. poločasu.

V turnaji tedy zvítězil a postoupil do okresního kola Zábřeh, na 2. místě skončil Bohdíkov a na nás zbylo v turnaji 3. místo. Přesto je nutné celý náš tým pochválit za předvedený výkon a velkou bojovnost.