Home O škole Školská rada Zápis do 1. ročníku a žádost o přestupu žáků do 6. ročníku pro školní rok 2020/2021
Zápis do 1. ročníku a žádost o přestupu žáků do 6. ročníku pro školní rok 2020/2021 PDF Tisk Email
Napsal uživatel Helena Pavelková   
Čtvrtek, 19 Březen 2020 13:41

Z důvodu státem nařízené karantény a nařízení vlády o uzavření základních škol

se ruší Den otevřených dveří pro budoucí žáky Základní školy Ruda nad Moravou,

který měl proběhnout 24. března 2020. Tato akce se uskuteční v náhradním termínu.

Žádosti o přestup do ZŠ Ruda nad Moravou od školního roku 2020/2021, dotazník žáka k přestupu na základní školu(formulář) a kopii rodného listu, případně doporučení ŠPZ škola přijímá datovou schránkou, emailovou poštou (dokumenty musí mít elektronický podpis), poštou, do poštovní schránky školy či osobně v kanceláři školy (dokumenty s vlastnoručním podpisem) či prostřednictvím kmenových základních škol do 25. března 2020. Škola na základě podání těchto dokumentů rozhodne podle platné legislativy.

Z výše uvedených důvodů se mění organizační podmínky zápisu k povinnému vzdělávání dětí od 1. ročníku šk. roku 2020/2021:

zákonní zástupci doručí škole datovou schránkou, emailovou poštou (dokumenty musí mít elektronický podpis), poštou, do poštovní schránky školy či osobně do kanceláře školy (dokumenty s vlastnoručním podpisem) – žádost o přijetí k povinné školní docházce a zápisní list, přílohou kopii rodného listu dítěte do 6. dubna 2020. Škola na základě podání těchto dokumentů rozhodne podle platné legislativy.
Jakékoli dotazy směřujte telefonicky nebo na email školy.

V Rudě nad Moravou 19.3.2020
Mgr. Helena Pavelková
ředitelka školy

Žádost o přestup Dotazník žáka k přestupu do 6.r Zápisní list Žádost o přijetí Celý dokument PDF

Aktualizováno Pátek, 20 Březen 2020 08:05