Home Třídy IV. A
2016A

Třídní učitelka Mgr. Soňa Krestová.

Rozvrh hodin.

Sbírání odpadků PDF Tisk Email
Napsal uživatel Martin Havlíček
Středa, 25 Září 2019 12:45

17. září se naše třída 4. A pustila do úklidu okolí školy. Došli jsme až k vlakovému nádraží a našli jsme všude hodně odpadků, zejména hodně plastu. Polovina žáků našla až 2 plné pytle. Nejvíce jich bylo u koupaliště, někdo našel i rozbité části kola. Po sbírání jsme si umyli ruce a šli jsme na oběd. Ve výtvarné výchově budeme dělat projekt o odpadcích a dozvíme se, jak dlouho se rozkládá třeba sklo pohozené v přírodě.

Madison Vosiková, Petr Kozák

Žáci 4. A

Aktualizováno Středa, 25 Září 2019 12:52

Návštěva knihovny PDF Tisk Email
Pondělí, 25 Únor 2019 10:34

V pondělí 18. 2. 2019 jsme s žáky ze  3. A navštívili místní knihovnu. Paní knihovnice si pro žáky připravila pěkný program. Povídali si společně o Krtečkovi, zasoutěžili si v kompletování známých pohádkových dvojic a také se dozvěděli něco více o půjčování knih a o jejich řazení v policích. Dětem se návštěva líbila a určitě ji ještě někdy zopakujeme. Děkujeme paní knihovnici za pěkný program.

Aktualizováno Pondělí, 25 Únor 2019 10:35

Pěšky do kina PDF Tisk Email
Středa, 19 Prosinec 2018 12:34

Ve čtvrtek 13. 12. jsme se s dětmi z 1. stupně vydali pěšky do kina v Olšanech. Cesta tam byla poměrně chladná, a tak jsme byli všichni šťastní, když jsme spatřili budovu kina. Po příchodu jsme se nasvačili a film "Hotel Transylvánie 3: Příšerózní dovolená" mohl začít. Děti se velmi nasmály, dokonce i zpívaly s hlavními hrdiny. Na cestu zpět nám krásně svítilo sluníčko, a tak můžeme říct, že se nám tato předvánoční akce vydařila.

Učitelé 1. stupně

Aktualizováno Čtvrtek, 20 Prosinec 2018 20:59

Výuka s využitím moderní techniky PDF Tisk Email
Čtvrtek, 21 Únor 2019 16:01

V minulém týdnu jsme s žáky 3.A využili možnosti použít ve vyučovacích hodinách moderní techniku, konkrétně notebooky a tablety.

Děti si procvičily své znalosti na různých online doplňovacích cvičeních, soutěžily mezi sebou, kdo bude mít nejrychleji a zároveň nejsprávněji cvičení vyplněno a také si zkusily číst knihu přímo z displeje.

Protože děti moderní technikou žijí, byly z této formy výuky nadšené.

Aktualizováno Čtvrtek, 21 Únor 2019 16:08