Home Třídy

Tohle bude popis k teto sekci

Návštěva knihovny PDF Tisk Email
Napsal uživatel Marie Matysová
Pondělí, 25 Únor 2019 10:34

V pondělí 18. 2. 2019 jsme s žáky ze  3. A navštívili místní knihovnu. Paní knihovnice si pro žáky připravila pěkný program. Povídali si společně o Krtečkovi, zasoutěžili si v kompletování známých pohádkových dvojic a také se dozvěděli něco více o půjčování knih a o jejich řazení v policích. Dětem se návštěva líbila a určitě ji ještě někdy zopakujeme. Děkujeme paní knihovnici za pěkný program.

Aktualizováno Pondělí, 25 Únor 2019 10:35

Výuka s využitím moderní techniky PDF Tisk Email
Napsal uživatel Marie Matysová
Čtvrtek, 21 Únor 2019 16:01

V minulém týdnu jsme s žáky 3.A využili možnosti použít ve vyučovacích hodinách moderní techniku, konkrétně notebooky a tablety.

Děti si procvičily své znalosti na různých online doplňovacích cvičeních, soutěžily mezi sebou, kdo bude mít nejrychleji a zároveň nejsprávněji cvičení vyplněno a také si zkusily číst knihu přímo z displeje.

Protože děti moderní technikou žijí, byly z této formy výuky nadšené.

Aktualizováno Čtvrtek, 21 Únor 2019 16:08

Sněhohrátky PDF Tisk Email
Napsal uživatel Třídní učitelé 1. stupně
Úterý, 15 Leden 2019 13:29

V pátek 11. ledna 2019  žáci prvního stupně nadšeně vyrazili na blízký kopec Puntor a plnými doušky si užívali sněhových radovánek. BobováníDěti byly řádně vybavené zimním oblečením a zejména plastovými klouzadly všech rozměrů a značek. Rozesmátý kopec chvílemi připomínal velké barevné mraveniště. Závodníci se předháněli na bobech, lopatách či talířích. Často brzdili vlastními těly a užívali si válení ve sněhu. A znovu rychle na kopec! Postupem času i těm nejaktivnějším žákům docházely síly. Tak ještě pořádně zkoulovat své učitele a rychle zpátky do teplé školy. Chuť k obědu byla ten den u všech nadprůměrná.
„Paní učitelko, kdy půjdeme znovu bobovat?“

Aktualizováno Čtvrtek, 14 Únor 2019 17:27

Přírodovědná vycházka - 5.B PDF Tisk Email
Napsal uživatel Milan Mazák
Pondělí, 04 Únor 2019 14:21

Ve středu 30. 1. 2019 se žáci z 5.B zúčastnili přírodovědné vycházky. Součástí vycházky bylo pozorování a odlévání stop lesní zvěře a poznávání  Rudy nad Moravou a jejího okolí z vyhlídky nad Rudou. Žáci byli rozděleni do 3 skupin a během vycházky zpracovávali pracovní listy. Celou vycházku provázelo krásné zimní počasí. V hodině praktických činností žáci porovnali odlité sádrové stopy zvěře a doplnili pracovní listy.

Aktualizováno Pondělí, 11 Únor 2019 08:10

Recitační soutěž PDF Tisk Email
Napsal uživatel Martin Havlíček
Čtvrtek, 20 Prosinec 2018 20:49

Dne 20. 12. 2018 se žáci 5. A zúčastnili třídního kola recitační soutěže v místní knihovně v Rudě nad Moravou. Téměř všichni žáci se na soutěž poctivě připravovali. Nejúspěšnějším soutěžícím se stal Vašek Pleyer, který svým přednesem těžké básně Polednice od K. J. Erbena suverénně vyhrál. Druhé místo obsadila Sabina Chromková a třetí Klára Verešová. Tito tři výherci postupují do školního kola recitační soutěže.

<< Začátek < Předchozí 1 2 Další > Konec >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTAL